C1206C562JAGACTU
DigiKeyn tuotenumero
399-15127-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-15127-1-ND - Cut Tape (CT)
399-15127-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1206C562JAGACTU
Kuvaus
CAP CER 5600PF 250V C0G/NP0 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5600 pF ±5% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 1206 (3216 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C1206C562JAGACTU -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,88mm)