C1206C475K3RACAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-7029-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-7029-1-ND - Cut Tape (CT)
399-7029-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1206C475K3RACAUTO
Kuvaus
CAP CER 4.7UF 25V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C1206C475K3RACAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,071" (1,80mm)