C1206C225K3RAC7210 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
2.2 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
C1206C225K3RAC7210
DigiKeyn tuotenumero
399-C1206C225K3RAC7210TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1206C225K3RAC7210
Kuvaus
CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C1206C225K3RAC7210 -mallit
Kategoria
Jännite – nimellinen
Valm.
Lämpötilakerroin
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)