C1206C155K3NACTU on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
TDK
Varastossa: 1 081
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TDK
Varastossa: 424
Tekniset tiedot
1.5 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X8L 1206 (3216 metrinen)