C1206C151GCGACTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C1206C151GCGACTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C1206C151GCGACTUCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C1206C151GCGACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1206C151GCGACTU
Kuvaus
CAP CER 150PF 500V C0G/NP0 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 pF ±2% 500V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 1206 (3216 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C1206C151GCGACTU -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL, Korkeajännite
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,053" (1,35mm)