C1206C104K3RECAUTO on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
0.1 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206C104K3RECAUTO
DigiKeyn tuotenumero
C1206C104K3RECAUTO-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1206C104K3RECAUTO
Kuvaus
CAP CER 1206 0.1UF 25V X7R 10%
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C1206C104K3RECAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,055" (1,40mm)