C114C330K2G5CA7200 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
33 pF ±10% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Aksiaalinen
C114C330K2G5CA7200
DigiKeyn tuotenumero
399-C114C330K2G5CA7200TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C114C330K2G5CA7200
Kuvaus
CAP CER AXL
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C114C330K2G5CA7200 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Matala ESL
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,160" pit. (2,29mm x 4,06mm)