C0805Y181J5RACAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805Y181J5RACAUTOTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805Y181J5RACAUTO
Kuvaus
CAP CER 0805 FE
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
180 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C0805Y181J5RACAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Kelluva elektrodi, Pehmeä terminointi
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,039" (0,98mm)