C0805X391KARAC3316 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
390 pF ±10% 250V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
C0805X391KARAC3316
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805X391KARAC3316TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805X391KARAC3316
Kuvaus
CAP CER 0805 390PF 250VDC X7R
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,055" (1,40mm)