C0805X223J2RECAUTO7210 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
0.022 µF ±5% 200V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805X223J2RECAUTO7210
DigiKeyn tuotenumero
C0805X223J2RECAUTO7210-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805X223J2RECAUTO7210
Kuvaus
CAP CER 0805 22NF 200V X7R 5%
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C0805X223J2RECAUTO7210 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,039" (0,98mm)