C0805S221M5RACTU
DigiKeyn tuotenumero
399-19415-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-19415-1-ND - Cut Tape (CT)
399-19415-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805S221M5RACTU
Kuvaus
CAP CER 220PF 50V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 pF ±20% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C0805S221M5RACTU -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Kelluva elektrodi
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,88mm)