C0805C681J1RACTU on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
KEMET
Varastossa: 3 887
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Suora
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Varastossa: 785
Parametrisesti vastaava
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
680 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
cut-tape-render
C0805C681J1RACTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805C681J1RACTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C681J1RACTU
Kuvaus
CAP CER 680PF 100V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C0805C681J1RACTU -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,88mm)