C0805C561K5RAC3070 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
KEMET
Varastossa: 0
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
YAGEO
560 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
cut-tape-render
C0805C561K5RAC3070
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805C561K5RAC3070TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C561K5RAC3070
Kuvaus
CAP CER 560PF 50V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jännite – nimellinen
Valm.
Lämpötilakerroin
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)