C0805C472KBRAC7210 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 5 000
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
4700 pF ±10% 630V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
C0805C472KBRAC7210
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805C472KBRAC7210TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C472KBRAC7210
Kuvaus
CAP CER 0805
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C0805C472KBRAC7210 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Matala ESL, Korkeajännite
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,055" (1,40mm)