C0805C470G5GACTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805C470G5GACTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C0805C470G5GACTUCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C0805C470G5GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C470G5GACTU
Kuvaus
CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 0805
Tarkka kuvaus
47 pF ±2% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C0805C470G5GACTU -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,88mm)