C0805C225M4RECAUTO on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 5 070
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
TDK
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Varastossa: 249
Murata Electronics
Murata Electronics
Varastossa: 8
2.2 µF ±20% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C225M4RECAUTO
DigiKeyn tuotenumero
C0805C225M4RECAUTO-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C225M4RECAUTO
Kuvaus
CAP CER 0805 2.2UF 16V X7R 20%
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C0805C225M4RECAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,055" (1,40mm)