C0805C223J1RECTU on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 3 893
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
0.022 µF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C223J1RECTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805C223J1RECTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C223J1RECTU
Kuvaus
CAP CER 0805 22NF 100V X7R 5%
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C0805C223J1RECTU -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,88mm)