C0805C181J1GAC3112 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
180 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
C0805C181J1GAC3112
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805C181J1GAC3112TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C181J1GAC3112
Kuvaus
CAP CER 180PF 100V C0G/NP0 0805
Tarkka kuvaus
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Matala ESL
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)