C0805C121J1GAC3123 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
120 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
C0805C121J1GAC3123
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805C121J1GAC3123TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C121J1GAC3123
Kuvaus
120.PF 100V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Matala ESL
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Jännite – nimellinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)