C0805C101J2GAC3141 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
KEMET
Varastossa: 0
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
100 pF ±5% 200V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
C0805C101J2GAC3141
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805C101J2GAC3141TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C101J2GAC3141
Kuvaus
CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Matala ESL
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)