C0603X222K5RACAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-16489-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-16489-1-ND - Cut Tape (CT)
399-16489-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0603X222K5RACAUTO
Kuvaus
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2200 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C0603X222K5RACAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,037" (0,95mm)