C0603X102G5JACAUTO on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
1000 pF ±2% 50V Keraamiset kondensaattorit U2J 0603 (1608 metrinen)
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0603X102G5JACAUTO
DigiKeyn tuotenumero
C0603X102G5JACAUTO-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0603X102G5JACAUTO
Kuvaus
CAP CER 1000PF 50V U2J 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C0603X102G5JACAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL, Pehmeä terminointi, Pieni häviökerroin
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,034" (0,87mm)