C0603S221K5RACTU
DigiKeyn tuotenumero
399-17418-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-17418-1-ND - Cut Tape (CT)
399-17418-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0603S221K5RACTU
Kuvaus
CAP CER 220PF 50V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C0603S221K5RACTU -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Kelluva elektrodi
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,034" (0,87mm)