C0603C104K3RACTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C0603C104K3RACTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C0603C104K3RACTUCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C0603C104K3RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0603C104K3RACTU
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C0603C104K3RACTU -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,034" (0,87mm)