C0603C103K5RACTM
DigiKeyn tuotenumero
399-C0603C103K5RACTMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C0603C103K5RACTMCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C0603C103K5RACTMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0603C103K5RACTM
Kuvaus
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C0603C103K5RACTM -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)