C0603C100C5GAC9400TU on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
10 pF ±0,25pF 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
C0603C100C5GAC9400TU
DigiKeyn tuotenumero
399-C0603C100C5GAC9400TUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0603C100C5GAC9400TU
Kuvaus
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Matala ESL
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±0,25pF
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)