C0402C473K3RACAUTO | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | C0402C473K3RACAUTO |
Kuvaus | CAP CER 0.047UF 25V X7R 0402 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 0.047 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | C0402C473K3RACAUTO -mallit |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Valm. | Luokitukset AEC-Q200 |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm) |
Toleranssi ±10% | Paksuus (maks.) 0,022" (0,55mm) |