C0402C221K5HAC3083 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Tuotteen C0402C221K5HAC3083 kuvaa ei ole saatavana
C0402C221K5HAC3083
DigiKeyn tuotenumero
399-C0402C221K5HAC3083TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0402C221K5HAC3083
Kuvaus
220.PF 50.0V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X8R 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Ominaisuudet
Matala ESL, Korkeisiin lämpötiloihin
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)