C0402C220K5RACTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C0402C220K5RACTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C0402C220K5RACTUCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C0402C220K5RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0402C220K5RACTU
Kuvaus
CAP CER 22PF 50V X7R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 pF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C0402C220K5RACTU -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)