C0402C180J5GACAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-15952-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-15952-1-ND - Cut Tape (CT)
399-15952-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0402C180J5GACAUTO
Kuvaus
CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C0402C180J5GACAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)