ALF80C132EL400
DigiKeyn tuotenumero
399-ALF80C132EL400-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALF80C132EL400
Kuvaus
CAP ALUM 1300UF 20% 400V PRESS
Tarkka kuvaus
1300 µF 400 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Radiaali, metallikuori - painokiinnitys - 5 johtoa 100,6mOhm @ 100Hz 9000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
ALF80C132EL400 -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
5.07 A @ 100 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
11.34 A @ 10 kHz
Impedanssi
54 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
1,575" halk. (40,00mm)
Jännite – nimellinen
400 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
3,228" (82,00mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100,6mOhm @ 100Hz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
9000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Radiaali, metallikuori - painokiinnitys - 5 johtoa
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C