ALF80C123DF063
DigiKeyn tuotenumero
399-ALF80C123DF063-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALF80C123DF063
Kuvaus
CAP ALUM 12000UF 20% 63V PRESS
Tarkka kuvaus
12000 µF 63 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Radiaali, metallikuori - painokiinnitys - 4 johtoa 33,9mOhm @ 100Hz 8000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
ALF80C123DF063 -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
7.99 A @ 100 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
10.62 A @ 10 kHz
Impedanssi
26 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
1,378" halk. (35,00mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,047" (52,00mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
33,9mOhm @ 100Hz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
8000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Radiaali, metallikuori - painokiinnitys - 4 johtoa
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C