ALF80C112EH350
DigiKeyn tuotenumero
399-ALF80C112EH350-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALF80C112EH350
Kuvaus
CAP ALUM 1100UF 20% 350V PRESS
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1100 µF 350 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Radiaali, metallikuori - painokiinnitys - 4 johtoa 131,8mOhm @ 100Hz 9000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ALF80C112EH350 -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
4.26 A @ 100 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
9.52 A @ 10 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
71 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
1,575" halk. (40,00mm)
Jännite – nimellinen
350 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,441" (62,00mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
131,8mOhm @ 100Hz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
9000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Radiaali, metallikuori - painokiinnitys - 4 johtoa
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C