ALF70C681DF400
DigiKeyn tuotenumero
399-ALF70C681DF400-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALF70C681DF400
Kuvaus
CAP ALUM 680UF 20% 400V PRESS
Tarkka kuvaus
680 µF 400 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Radiaali, metallikuori - painokiinnitys - 4 johtoa 204,7mOhm @ 100Hz 15000 tuntia @ 85°C
EDA/CAD-mallit
ALF70C681DF400 -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
2.99 A @ 100 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
6.92 A @ 10 kHz
Impedanssi
109 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
1,378" halk. (35,00mm)
Jännite – nimellinen
400 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,047" (52,00mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
204,7mOhm @ 100Hz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
15000 tuntia @ 85°C
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C