ALF70C133DF063
DigiKeyn tuotenumero
399-ALF70C133DF063-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALF70C133DF063
Kuvaus
CAP ALUM 13000UF 20% 63V PRESS
Tarkka kuvaus
13000 µF 63 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Radiaali, metallikuori - painokiinnitys - 4 johtoa 33,75mOhm @ 100Hz 15000 tuntia @ 85°C
EDA/CAD-mallit
ALF70C133DF063 -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
7.82 A @ 100 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
10.03 A @ 10 kHz
Impedanssi
26 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
1,378" halk. (35,00mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,047" (52,00mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
33,75mOhm @ 100Hz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
15000 tuntia @ 85°C
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C