ALF70C103DD063
DigiKeyn tuotenumero
399-ALF70C103DD063-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALF70C103DD063
Kuvaus
CAP ALUM 10000UF 20% 63V PRESS
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 µF 63 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Radiaali, metallikuori - painokiinnitys - 4 johtoa 43,57mOhm @ 100Hz 15000 tuntia @ 85°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ALF70C103DD063 -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
6.55 A @ 100 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
8.44 A @ 10 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
34 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
1,378" halk. (35,00mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,654" (42,00mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
43,57mOhm @ 100Hz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
15000 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
Radiaali, metallikuori - painokiinnitys - 4 johtoa
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C