ALF20C103EC063
DigiKeyn tuotenumero
399-16374-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALF20C103EC063
Kuvaus
CAP ALUM 10000UF 20% 63V PRESS
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 µF 63 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Radiaali, metallikuori - painokiinnitys - 4 johtoa 80mOhm @ 100Hz 18000 tuntia @ 85°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ALF20C103EC063 -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
4.58 A @ 100 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
4.67 A @ 10 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
1,575" halk. (40,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,457" (37,00mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Asennustyyppi
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80mOhm @ 100Hz
Pakkaus / kotelo
Radiaali, metallikuori - painokiinnitys - 4 johtoa
Käyttöikä lämpötilassa
18000 tuntia @ 85°C
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C