A798V477M2R5APE4R5
DigiKeyn tuotenumero
399-A798V477M2R5APE4R5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-A798V477M2R5APE4R5CT-ND - Cut Tape (CT)
399-A798V477M2R5APE4R5DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A798V477M2R5APE4R5
Kuvaus
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
57 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 µF 2.5 V Alumiini-polymeerikondensaattorit 2917 (7343 metrinen) 4,5mOhm 1000 tuntia @ 125°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
A798V477M2R5APE4R5 -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 125°C
Valmistaja
KEMET
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
9.54 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Tyyppi
Polymeeri
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,083" (2,10mm)
Kapasitanssi
470 µF
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±20%
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Jännite – nimellinen
2.5 V
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
4,5mOhm