A798D477M2R5PTE006
DigiKeyn tuotenumero
399-A798D477M2R5PTE006TR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-A798D477M2R5PTE006CT-ND - Cut Tape (CT)
399-A798D477M2R5PTE006DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A798D477M2R5PTE006
Kuvaus
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
Tarkka kuvaus
470 µF 2.5 V Alumiini-polymeerikondensaattorit 2917 (7343 metrinen) 6mOhm 3000 tuntia @ 125°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 125°C
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rippelivirta korkealla taajuudella
6.46 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Kapasitanssi
470 µF
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
2.5 V
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
6mOhm