A798D477M2R5ATE009 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | A798D477M2R5ATE009 |
Kuvaus | CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 99 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 470 µF 2.5 V Alumiini-polymeerikondensaattorit 2917 (7343 metrinen) 9mOhm 1000 tuntia @ 125°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | A798D477M2R5ATE009 -mallit |
Kategoria | Käyttöikä lämpötilassa 1000 tuntia @ 125°C |
Valmistaja KEMET | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Sarja | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta korkealla taajuudella 5.27 A @ 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm) |
Tyyppi Polymeeri | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,122" (3,10mm) |
Kapasitanssi 470 µF | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Toleranssi ±20% | Pakkaus / kotelo 2917 (7343 metrinen) |
Jännite – nimellinen 2.5 V | Päätuotenumero |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 9mOhm |