A798D477M002PTE009
DigiKeyn tuotenumero
399-A798D477M002PTE009TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A798D477M002PTE009
Kuvaus
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 µF 2 V Alumiini-polymeerikondensaattorit 2917 (7343 metrinen) 9mOhm 3000 tuntia @ 125°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 125°C
Valmistaja
KEMET
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Rippelivirta korkealla taajuudella
5.27 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,169" lev. (7,30mm x 4,30mm)
Tyyppi
Polymeeri
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)
Kapasitanssi
470 µF
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±20%
Pakkaus / kotelo
2917 (7343 metrinen)
Jännite – nimellinen
2 V
Päätuotenumero
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
9mOhm