A768MS227M1GLAV022
DigiKeyn tuotenumero
399-A768MS227M1GLAV022TR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-A768MS227M1GLAV022CT-ND - Cut Tape (CT)
399-A768MS227M1GLAV022DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A768MS227M1GLAV022
Kuvaus
CAP ALUM POLY 220UF 20% 40V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 µF 40 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 22mOhm 2000 tuntia @ 125°C
EDA/CAD-mallit
A768MS227M1GLAV022 -mallit
Kategoria
Luokitukset
AEC-Q200
Sovellukset
Autoteollisuus
Sarja
Ominaisuudet
Tärinänesto
Rippelivirta matalalla taajuudella
110 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.2 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
220 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,520" (13,20mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,425" pit. x 0,406" lev. (10,80mm x 10,30mm)
Jännite – nimellinen
40 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
22mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C