A768KS337M1ELAE019
DigiKeyn tuotenumero
399-A768KS337M1ELAE019TR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-A768KS337M1ELAE019CT-ND - Cut Tape (CT)
399-A768KS337M1ELAE019DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A768KS337M1ELAE019
Kuvaus
CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD
Tarkka kuvaus
330 µF 25 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 19mOhm 2000 tuntia @ 125°C
EDA/CAD-mallit
A768KS337M1ELAE019 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rippelivirta matalalla taajuudella
116.25 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.325 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,492" (12,50mm)
Kapasitanssi
330 µF
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
25 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
19mOhm
Päätuotenumero
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C