A768KE187M1ELAE029
DigiKeyn tuotenumero
399-A768KE187M1ELAE029TR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-A768KE187M1ELAE029CT-ND - Cut Tape (CT)
399-A768KE187M1ELAE029DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A768KE187M1ELAE029
Kuvaus
CAP ALUM POLY 180UF 20% 25V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
180 µF 25 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 29mOhm 2000 tuntia @ 125°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
A768KE187M1ELAE029 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valmistaja
KEMET
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
80 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.6 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Tyyppi
Polymeeri
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,276" (7,00mm)
Kapasitanssi
180 µF
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite – nimellinen
25 V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
29mOhm
Päätuotenumero
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C