A765BC107M0JLAE025
DigiKeyn tuotenumero
399-13668-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-13668-1-ND - Cut Tape (CT)
399-13668-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A765BC107M0JLAE025
Kuvaus
CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µF 6.3 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 25mOhm 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
A765BC107M0JLAE025 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Valmistaja
KEMET
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
85 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.7 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Tyyppi
Polymeeri
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,248" (6,30mm)
Kapasitanssi
100 µF
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite – nimellinen
6.3 V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
25mOhm
Päätuotenumero
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C