A759MS566M1KAAE045
DigiKeyn tuotenumero
399-15643-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A759MS566M1KAAE045
Kuvaus
CAP ALUM POLY 56UF 20% 80V TH
Tarkka kuvaus
56 µF 80 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 45mOhm 2000 tuntia @ 125°C
EDA/CAD-mallit
A759MS566M1KAAE045 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rippelivirta matalalla taajuudella
131.5 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.63 A @ 100 kHz
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Kapasitanssi
56 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,512" (13,00mm)
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
80 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
45mOhm
Päätuotenumero
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C