A759KS336M1KAAE055
DigiKeyn tuotenumero
399-15641-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A759KS336M1KAAE055
Kuvaus
CAP ALUM POLY 33UF 20% 80V TH
Tarkka kuvaus
33 µF 80 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 55mOhm 2000 tuntia @ 125°C
EDA/CAD-mallit
A759KS336M1KAAE055 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rippelivirta matalalla taajuudella
91.95 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.839 A @ 100 kHz
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
33 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,512" (13,00mm)
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
80 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
55mOhm
Päätuotenumero
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C