Tuotteen RMC1/16S-2674FTH kuvaa ei ole saatavana
RMC1/16S-2674FTH
DigiKeyn tuotenumero
2315-RMC1/16S-2674FTHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RMC1/16S-2674FTH
Kuvaus
RES 2.67M OHM 1% 1/10W 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.67 MOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Paksukalvo
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,016" (0,40mm)