PHDR-28VS
PHDR-28VS
PHDR-28VS
DigiKeyn tuotenumero
455-1171-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PHDR-28VS
Kuvaus
CONN RCPT HSG 28POS 2.00MM
Tarkka kuvaus
28 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Luonnollinen 0,079" (2,00mm)
Riviväli
0,079" (2,00mm)
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Jako
0,079" (2,00mm)