PHDR-18VS
PHDR-18VS
PHDR-18VS
DigiKeyn tuotenumero
455-1905-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PHDR-18VS
Kuvaus
CONN RCPT HSG 18POS 2.00MM
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Luonnollinen 0,079" (2,00mm)
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valm.
Riviväli
0,079" (2,00mm)
Sarja
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin terminointi
Puristin
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Luonnollinen
Liittimen tyyppi
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Napojen lukumäärä
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Jako
0,079" (2,00mm)